Hej dámy! Myslíte si, že ste škaredé a zbytočné? Máte pocit, že ste kvôli svojmu výzoru mali byť na inej planéte? 
Ešte vám nikto nepovedal, aké ste v skutočnosti nádherné? Dovoľte nám, aby sme vás o tejto skutočnosti presvedčili práve my!

 

Mamičky, ste čarovné, okúzľujúce  Ste originál, žiadna kópia. Ste majstrovské jedinečné diela. Áno presne vy, všetky!

Neveríte nám?

Aj tak vám stále na sebe niečo vadí? Ste nespokojné, pretože nevyzeráte ako Miss World, nemáte krásne lesklé vlasy, pery ako Angelina, zadok ako J. Lo, prednosti ako Pamela alebo vám vadí, že máte niekde veľké znamienko z ktorého vyrastá chĺpok, krivé zuby, veľký nos, krátke nohy alebo pehy?

 A čo!

Ste také krásne aj napriek tomu, že toto všetko nemáte alebo máte. Ten hore vždy dokončí svoje dielo do najmenšej dokonalosti. Tak ak ste nespokojné so sebou, ste nespokojné s jeho prácou. Skúste to reklamovať! Čo myslíte, ako zareaguje? Bude sklamaný, lebo si dal na nás veľa námahy. Nepochybil, to nám môžete veriť. Raz si svoju hodnotu uvedomíte. Lebo každá naša nedokonalosť nás robí jedinečnými a dokonalými.

Netrápte sa, že nie ste najkrajšie na svete, všetky si totižto zaslúžime korunku. Či chudé alebo plnoštíhle, ryšavé, blondínky, brunetky, dokonca aj tie bez vlasov, čierne alebo biele, s umelými nechtami alebo prirodzenými. Prijmime sa také aké sme, každá z nás je iná, v odlišnosti je predsa tá naša krása.

Ak vás ešte niekedy prepadne takáto depka, utekajte rýchlo do obchodu kúpiť si kabelku alebo čokoládu. Po ceste domov mrknite na nebo a poďakujte tomu hore, zato ŽE STE.

Foto: pixabay.com