Poznáte to. Bežná denná rutina nás niekedy natoľko pohltí, že vám rodinný život uteká pomedzi prsty. Popri práci a starostlivosti o domácnosť vám zostáva menej času na spoločné chvíle s manželom a deťmi. Takto podobne sa cítila aj rodina, ktorá sa rozhodla predať svoj dom a začala bývať v starom autobuse.

Debbie Mayes s manželom Gabrielom sú rodičmi štyroch detí. Kedysi mali veľký dom v Chicagu. Aj napriek rozlohe 400 metrov štvorcových boli nešťastní. Alebo práve pre to. Postupne sa ako rodina odcudzili. Tento dôvod ako aj pragmatické platenie veľkých účtov ich priviedlo k tomu, že sa rozhodli dom predať.

Za 38 tisíc dolárov si obstarali starý školský autobus a veľmi vkusne, moderne a účelne ho zariadili. Splnil sa im tak sen o spoločnom čase, ktorý im chýbal a zároveň sa rozhodli prejsť západné pobrežie USA.

Nový domov si veľmi obľúbili a radi v ňom trávia čas. Okrem kuchyne majú aj kúpeľňu a tiež dve izby na spanie. Rodičia majú svoju spálňu, v prípade, že chcú mať chvíľu súkromia, len zatvoria dvere. Ako uvidíte na nasledujúcich fotkách, ich nový domov je naozaj krásny a útulný.

Takto vyzerá prerobený starý školský autobus:

dinstadinstadinstadinstadinstadinstadinsta

dinsta

Zdroj: maminka.cz | Foto: Instagram.com / Debbie Mayes

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.