Mnohé z nás sa po pôrode musia zmieriť s niektorými veľkými zmenami na tele. Tou najvýraznejšou je hlavne neforemnejšie bruško. Nemôžme sa čudovať, keď práve v ňom sme deväť mesiacov skrývali nového človiečika. Dôležité je vedieť ho po pôrode prijať a nehanbiť sa zaň. Príkladom nám môže ísť aj čerstvá mamička Kristína Tormová.

 

Nechceme tým povedať, že odteraz si povinne každá mamička po pôrode musí “svoje brucho zavesiť na internet”. To nie, pozerajte sa naň však zhovievavo a nie s odporom. Takúto optiku nasadila aj slovenská herečka Kristína Tormová. Nedávno sa dočkala ostrej kritiky od sledovateľky, ktorá jej vyčítala, že nejde dobrým príkladom nezrelým mamičkám a vytvára ilúziu o živote a vzťahu.

Musíme sa ale Kristíny zastať, pretože aj touto fotkou po pôrode ukázala, že nič nezastiera a práve naopak. Nebojí sa pozrieť pravde do očí a týmto gestom ide príkladom ostatným mamičkám. K fotke, na ktorej drží v náručí synčeka Alanka napísala: “Fotka s názvom: Nový človiečik alebo Aj brucho je len človek. Ďakujem Ti brucho moje, z celého bytia Ti ďakujem, že si toto dokázalo. Si zázračné. Sme zázračný tím.”

Pozrite si aj ďalšie fotky s jej synčekom:

Zdroj/Foto: Instagram /Kristina Tormova