Väčšina mamičiek je po pôrode rada, že sa zvládajú starať o seba a svoje dieťatko, zvlášť starostlivosť o dvojčatká je nesmierne náročná. Preto je jasné, že najdôležitejší v tomto období je pokoj. Toto ale neplatí pre celebritné matky, tie sa častokrát už po niekoľkých dňoch od pôrodu dostávajú späť do kolotoča práce, bulváru a slávy. Je toto konanie správne? Alebo nesie so sebou nejaké riziká?

 

Svoje dvojčatá Rumi a Sir Cartera priviedla slávna mamička Beyoncé na svet len pred šiestimi týždňami. Nádherné fotky matky so svojimi deťmi v náručí obleteli celý svet, veď zarábať treba na všetkom.

Beyoncé je v prvom rade speváčka a aby vládala vydržať vysiľujúce vystúpenie na pódiu, potrebuje sa dostať do formy čím skôr. Preto už tak krátko po pôrode opäť maká v posilňovni. A to aj so svojim manželom Jay-Z. Na fotografii práve odchádzajú z fitnes centra v Beverly Hills. Sama najlepšie vie, koľko jej telo zvládne.

Na ďalšej fotke, ktorú uverejnila na svojom Instagrame a ktorá následne obletela svet a pohoršila veľa mamičiek, si Beyoncé dopriala pohár vína. Komentáre znejú jednoznačne a sú proti akémukoľvek požívaniu alkoholu v čase dojčenia. Podľa mnohých z nich speváčka ohrozuje svoje deti a ak chce piť, nemala by  dojčiť.

Speváčka asi na názory pohoršených fanúšikov nedbá, medzi jej najnovšie fotky patrí táto. Očividne je už vo forme a môže sa vrhnúť na pracovné povinnosti. A kde zostali v tomto kolotoči dvojičky? Snáď s nejakou dobre platenou opatrovateľkou…

Zdroj: gala.de | Foto: instagram.com, twitter.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk