Máme za sebou naozaj horúci týždeň. Podobné tropické počasie bolo aj vlani, keď Slovenskom otriasol prípad 2,5-ročnej Sabínky. Dievčatko zomrelo v obrovských horúčavách v aute, pretože ho tam mamička nechala spať počas jej vyšetrenia v nemocnici. Ako je však možné, že podaktorí rodičia na deti v aute zabudnú?

 

Príbeh s takýmto scenárom sa udial v New Yorku. 39-ročný sociálny pracovník nechal v aute len ročné dvojičky. Juan Rodriguez bol obvinený z usmrtenia dcérky Marizy a synčeka Phoenixa.

Muž prišiel o ôsmej do práce a auto nechal zaparkované v 30 stupňových horúčavách. O štvrtej išiel z práce a naskytol sa mu hrôzostrašný pohľad. V aute našiel svoje deti, ktoré nemali šancu prežiť. Z úst im už vytekala pena. V aute sa mohla teplota vyšplhať až na 77 stupňov.

Otec detí zostal v šoku a kričal na okoloidúcich, nech volajú tiesňovú linku. Podaktorí svedkovia nechápali, ako mohol otec zabudnúť na dve deti v aute. Okrem dvojičiek má obvinený muž aj staršieho – trojročného syna, ktorý v tom čase s nimi nebol. Prečo mal otec dvojičky v aute a kam ich plánoval odviesť, nie je známe.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: facebook.com / Juan Rodriguez