Príbeh o zelenom škriatkovi, ktorý nenávidí Vianoce aj všetkých škriatkov z dedinky Ktoviekovo sa zapísal do pamäti každého. Spomínate si na rozkošné dievčatko Cindy Lou, ktorá mala vtedy len sedem rokov a roztopila Grinchovi srdce a naučila ho láske? Neuveríte ako vyzerá herečka Taylor Momsen dnes! Už to nie je to sladké dievčatko z rozprávky, stala sa z nej dospelá krásna žena, ktorá miluje tvrdšiu hudbu.

 

V roku 2009 si založila vlastnú rockovú kapelu s názvom “The Pretty Reckless” a je líderkou tejto kapely. Dokonca si aj sama píše texty piesní. Popritom sa stále venuje herectvu a dokonca aj modelingu. Je to neuveriteľné, ale od premiéry rozprávky ubehlo už 17 rokov a kedysi malá Cindy má dnes 24 rokov. Tá premena je neskutočná!

Herečka ešte kým bola dieťaťom

Takto vyzerá ako dospelá mladá žena

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)