Mamičky sa rady pochvália so šikovnosťou svojich ratolestí. V dnešnej dobe Facebooku a ďalších sociálnych sietí to vôbec nie je problém a tak hrdí rodičia môžu aj takouto formou prezentovať svoje talentované potomstvo.  

 

Spomínate si na dvojročného Jakubka a jeho nevšednú záľubu v recitovaní školopovinnej básne Mor ho? Jeho mamina o ňom prezradila, že sa veľmi rád učí nové veci od staršej sestričky a prednes poézie patrí tiež k obľúbeným činnostiam.

Šikovný chlapček si pre fanúšikov pripravil ďalší národný poklad v podobe kultovej básne Marína od Andreja Sládkoviča. Získal si okamžite ich srdcia a rozhodne nešetria chválou na jeho adresu. “Úžasný chlapček, nech naďalej rozvíja svoj obrovský talent. Veľká vďaka patrí aj jeho mamičke, ktorá ho k tomu vedie. Prajem všetko dobré obidvom. Radosť počúvať tohto roztomilého chlapčeka,” odkázala pod videom jedna z komentujúcich.

Nadšenie a radosť sršiace z komentárov plne chápeme, aj nám tento malý “národovec” pripravil príjemné chvíle svojim prednesom.

Zdroj/Foto: youtube.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.