Zaujímavosti Slávne mamičky Päť seriálových mám, s ktorými by ste sa doma rozhodne nenudili

Päť seriálových mám, s ktorými by ste sa doma rozhodne nenudili

dom Simpsonovcov

Spomínate si na časy, keď ste ešte nemali svoje vlastné deťúrence? V televízii “bežali” seriály, ktorých hlavnými predstaviteľkami boli mamy, akými ste raz chceli byť aj vy. Boli vtipné, šarmantné, veselé a bola s nimi zábava. Jednoducho také, akými ste sa stali vy :-). Spomínate si ešte na ne?

Energická Carol Lambertová

Vždy akčná kaderníčka Carol zo sicomu Krok za krokom sama vychovávala tri deti, keď sa zoznámila so svojim budúcim mužom Frankom. Do jej života tak priviedol ďalšie tri deti. Či tri alebo šesť detí, Carol ich zvládala s prehľadom, humorom a eleganciou. Dokonca k takto početnej rodine napokon pribudla ešte ich spoločná malá dcérka Lily.

Sympatická Lorelai Gilmorová

Mladá mamička študentky Rory zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov, nás ohurovala svojou dobrou náladou, vždy bola nad vecou, mala šialené nápady. Zároveň však bola dobrou matkou a zároveň kamarátkou svojej dcére. Vždy stála pri nej, podporovala ju v každej etape jej života a ako samoživiteľka rodiny úspešne viedla hotel.

Lorelai Gilmorová

Bláznivá Rachel Greenová

Rachel z partičky šiestich kamarátov z Manhattanu z kultového seriálu Priatelia, bola veľakrát zbrklá a schaosená. Schádzala a rozchádzala sa s Rossom, až sa napokon stali rodičmi malej Emmy, ktorá z Rachel spravila konečne trochu zodpovednú ženu. Samozrejme o humorné situácie nebola núdza ani po jej narodení.

Trochu šialená Ally Mcbealová

Právnička Ally Mcbealová z rovnomenného seriálu dlho žila sama, spoločnosť jej robili niekedy až podivné predstavy v jej hlave. Bola nad vecou, no zároveň sa trápila pre lásku a mužov. Jedného dňa jej pri dverách zazvonila jej dcéra “zo skúmavky” a tak sa zo dňa na deň bez tehotenstva a pôrodu stala matkou.

Ally Mcbealová

Kreslená Marge Simpsonová

Matka z kultového seriálu Simpsonovci, ktorá mala nie tri ale môžme povedať štyri deti, nakoľko jej manžel Homer bol niekedy najväčšie dieťa z celej rodiny. To, čo si Marge užije so svojim synom Bartom, či lenivým a ufrflaným Homerom, by bolo dosť na každú ženu. Našťastie ako správna matka a manželka, odpustí každý malér a rodinka si môže opäť šťastne nažívať.

foto: facebook.com, pixabay.com