Náš majster sveta v cyklistike a už aj otecko Peter Sagan pre taliansky denník La Gazzetta dello Sport otvorene priznal, že rola otca je pre neho nesmierne úžasná a emotívna vec. Takto ste ho ešte v žiadnom rozhovore nepočuli. Jeho slová by mali znieť z úst každého hrdého tatinka.

 

Ako povedal pre talianský denník, syn Marlon ho robí naozaj šťastným. “Je to nádherný pocit, byť otcom,” vyjadril svoje pocity a ďalej tiež priznal, že má obavy, keď dieťa zaplače a nemôže pochopiť jeho potrebám. “Taktiež si užívam, keď sa spolu hráme a smejeme,” dodal.

Ako priznal, je prirodzené, že väčšinu sa o Marlona stará manželka Katka, no keď bude syn starší, podľa Sagana sa to zmení. Aj napriek tomu, že prišiel o nejaký spánok, lásku k malému Marlonovi vystihujú aj tieto jeho slová: “Môj život sa zmenil, veci vnímam emotívnejšie, než predtým.”

Peťa Sagana máme zafixovaného ako veselého chalana, ktorý si v rozhovoroch veľmi pozor nedáva a povie naozaj kadečo a o to viac nás jeho slová o láske s synčekovi zahriali na duši a milo prekvapili. Musíme uznať, že úloha starostlivého tatinka mu veľmi pristane. 🙂

Zdroj: cas.sk | Foto: instagram.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.