Nelka Pocisková už čoskoro prinesie na svet druhého spoločného potomka svojmu životnému partnerovi Filipovi Tůmovi. Takmer 2-ročný Hektor sa už čoskoro dočká súrodenca. Chystá sa Filip stáť pri Nelke v takej dôležitej chvíli, akou je pôrod alebo zastáva názor Daniela Hůlku, že muži k pôrodu nepatria?

 

Vôbec nie! Filip sa pre denník Čas.sk vyjadril, že pri svojej partnerke bude v tejto dôležitej chvíli určite stáť. Všetci si želajú, aby pôrod dopadol dobre a Nelka aj dieťatko boli zdraví.

„Sme dohodnutí, že ak to bude možné, pri pôrode budem. Rozhodnutie je na Nelke. Keď povie, že ma tam chce, budem tam, nemám s tým žiadny problém a budem tam rád!”

Filip tak zastáva úplne opačný názor, ako jeho herecký a spevácky kolega Daniel Hůlka, ktorý sa pred pár dňami stal po prvýkrát otcom, ale pri pôrode svojej manželky Barbory byť nechcel.

Pohlavie dieťatka zaľúbenci verejnosti neprezradili, ale meno už majú vybrané a vyberala ho sama Nelka. Medzi detičkami budú mať síce malý vekový rozdiel, ale obaja veria, že to zvládnu. A my im v tom držíme palce!

Zdroj: cas.sk  │ Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.