Ešte v polovici januára zmizla 39-ročná mama troch detí – Nadežda Ondejková z Rusoviec. Matka, v tom čase 4-mesačnej dcérky a sedemročných synov, odišla z domu od malej dcérky, tú našiel doma samotnú manžel, keď sa vrátil domov spoločne so synmi. Pátranie po nezvestnej prebieha už viac ako mesiac. V sobotu 2. marca sa konala veľká pátracia akcia aj za pomoci dobrovoľníkov.

 

Na žiadosť manžela hľadanej Nadeždy, vyhlásila polícia spoločnú záchrannú akciu. Tá sa uskutočnila v bratislavskej časti Rusovce a Čunovo. Zúčastnili sa hasiči aj verejnosť. Pátranie prebiehalo až do večerných hodín a spoločne prečesávali lesy, opustené budovy a vodné plochy. Pátrali aj na Dunaji za pomoci poriečneho oddelenia Prezídia policajného zboru a na ťažko dostupný terén vyslali drony. Aj napriek veľkému úsiliu dobrovoľníkov a záchranárskych zložiek bola sobotná akcia neúspešná.

Trojnásobnú mamičku Naďu sa nepodarilo nájsť. Žena sa liečila z popôrodnej depresie, no v čase jej zmiznutia už podľa slov manžela, bola v lepšom stave. Po pôrode dcérky sa pri nej striedali okrem manžela aj starí rodičia a pomáhali preklenúť najťažšie obdobie.

Manžel nezvestnej nechápe ako je možné, že sa ju stále nepodarilo vypátrať. Spolu s políciou naďalej vyzýva všetkých, ktorí by mali akékoľvek informácie o Nadežde, aby volali na číslo 158 alebo napísali súkromnú správu na Facebooku Polície SR. Nadežda Ondejková má 39 rokov, je štíhla, 175 centimetrov vysoká. Hnedé vlasy po ramená, zeleno-hnedé oči.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook /Polícia SR