Ste zvedavé čo prinesie nový seriál Oteckovia? Na televíznych obrazovkách sa objaví už čoskoro a veru sa máme na čo tešiť. Štyria zodpovední ockovia sa nevyhnú humorným scénkam, s ktorými sa stotožní väčšina rodín. Pozrite si prvé upútavky, vyzerá to tak, že to bude TOP rodinný seriál.

 

Prvého ocina si zahrá známy herec a lámač ženských sŕdc Braňo Deák – ambiciózny právnik, ktorý sa napriek všetkému snaží byť najlepším ocinom na svete.

Ďalším tatinom bude Filip Tůma – majiteľ pizzerie, trojnásobný otec, ktorý dáva svojej manželke riadne zabrať.

O rolu tretieho otca sa postará Marek Fašiang – veterinár a vdovec, ktorý vychováva svoju dcérku sám, snaží sa jej byť mamou aj otcom.

A posledného štvrtého ocka si zahrá Vlado Kobielsky, ktorý vychováva dve dcéry. Jednu z prvého manželstva a druhú z jeho nového vzťahu. Počas seriálu mu bude dosť znepríjemňovať život jeho ex manželka, nakoľko má naňho ťažké srdce, lebo ju opustil kvôli obyčajnej kaderníčke.

Zdroj: tvnoviny.sk | Video: Youtube / Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)