Sme v plnom prúde šialeného apríla, ktorého počasie sa výrazne odzrkadľuje na chorobnosti nás a našich detí. Na podporu imunity existuje v dnešnej dobe mnoho prípravkov, výživových doplnkov a receptov. My máme pre vás overený tip, ktorý naozaj funguje!

Ak je vaše dieťa často choré a antibiotiká už poriadne neúčinkujú, skúste vsadiť na zázračný betaglukán z hlivy ustricovej. Je vhodný aj pre deti, ktoré by už najradšej o sirupoch a liekoch ani nepočuli. Nemá takmer žiadnu chuť, no za to vynikajúce účinky.

Zázračná hliva ustricová

Hliva obsahuje betaglukány, vitamíny B,C,D,K, proteín, steroly, niektoré mastné kyseliny, stopové prvky chrómu, medi, železa, jódu, sodíka, selénu, zinku a hubovú vlákninu. Hliva ustricová sa využíva aj ako prírodné antibiotikum.

hliva ustricová

Betaglukán, ktorý hliva obsahuje zvyšuje odolnosť organizmu voči baktériám, vírusom, rakovine, regeneruje tkanivá, posilňuje organizmus.

V lekárňach je možné dostať sirup z hlivy ustricovej, ktorý môžete svojmu drobcovi dať do jeho obľúbeného nápoja a vypije ho v priebehu jeho pitného režimu. Treba ho vyskúšať, pretože betaglukán naozaj funguje! A vyžívné látky hlivy nezničítr ani tepelnou úpravou! Preto ak rada varíte a skúšate nové recepty, vyskúšajte tento hlivový perkelt.

Zdroj: mushroom-appreciation.com | Foto: pixabay.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk