Ženy rodiace po 40-tom roku života už takmer nikoho neprekvapujú a to, čo v minulosti bolo úplne nepredstaviteľné, je už bežnou realitou. Rodiť v 50-tke je už ale o niečo menej bežné a preto markizácka moderátorka Erika Judínyová, ktorá má do tohto okrúhleho jubilea len pár mesiacov, doslova šokovala verejnosť, keď vyšla pred časom najavo správa o jej tehotenstve.

Vtedy ale nikto netušil, že blondínku zo Smotánky tromfne dlhoročná slovenská politička Monika Beňová. Europoslankyňa prostredníctvom sociálnej siete informovala, že je v 6-tom mesiaci tehotenstva. 52-ročná politička má už jedného dospelého syna a čoskoro k nemu pribudne malá sestrička.

“Pekný pondelok, milí priatelia. Chcela som, aby to ostalo v našej intímnej rodinnej zóne trochu dlhšie, ale tak Plus1 to zmenila a tak by sme sa chceli podeliť s tými z vás, ktorí nám to prajete, o našu nesmiernu radosť a šťastie z očakávaného rozšírenia našej rodinky. Čakáme dieťatko, dcérku, som v 6.mesiaci a cítim sa naozaj fantasticky. Tehotenstvo považujem za veľmi krásne a šťastné a zároveň veľmi osobné a intimne obdobie v živote ženy. Aj preto sme si to chceli užívať čo najdlhšie bez pozornosti médií. Preto je toto jediná oficiálna informácia a aj stanovisko k nášmu šťastíčku. Ďakujem médiam, že to budú rešpektovať. A vám ostatným ďakujem za blahoželania ale aj zato, že nám držíte palce na nadchádzajúce 4 mesiace,” zverila sa Beňová na svojom facebookovom profile.

Meno otca Monika Beňová nespomína, podľa portálu pluska.sk by ním mal byť 36-ročný advokát Ľubomír Klčo. Blahoželáme ku krásnej novinke!

Zdroj: cas.sk, facebook.sk | Foto: Instagram /Monika Benova