Zaujímavosti Slávne mamičky Populárna herečka s dcérou sú na nerozoznanie: Vyzerajú ako sestry!

Populárna herečka s dcérou sú na nerozoznanie: Vyzerajú ako sestry!

Túto herečku poznáme z množstva romantických filmov, kde si strihla vždy hlavnú rolu krásnej blondínky. Svojim šarmom ohúrila pred dvadsiatimi rokmi a deje sa to stále. Na svoj vek rozhodne nevyzerá a dokonca je už trojnásobnou matkou. Jej najstaršia dcéra má 18 rokov. Netají sa tým, že je aj jej najlepšou priateľkou.

 

42-ročná herečka Reese Witherspoon sa už navždy bude spájať s filmom Pravá blondínka ale videli sme ju aj v snímkach Voda pre slony alebo v najnovšom filmovom počine Struny času. Na svoj vek ani zďaleka nevyzerá a to, že má už dospelú dcéru, je priam neuveriteľné, pretože sama vyzerá ako dievčatko.

AvaPhillipe má 18 rokov a spolu s mamou sú si veľmi blízke. Herečka ju často berie ako doprovod na rôzne podujatia, no bokom nezostávajú ani mladší synovia – 15-ročný Deacon a 6-ročný Tennessee. Slávna mamička sa popri hereckej kariére venuje poctivo aj ich výchove.

Úspešná bola aj pri dcére, z ktorej vyrástla krásna mladá žena a s mamou vyzerajú úplne ako sestry. Pozrite si fotky a len ťažko rozoznáte, ktorá je ktorá. 🙂

Reese Witherspoon s dcérou AvaPhillipe:

dinstadinstadinsta

Foto: Instagram/Reese Witherspoon