Len pred mesiacom sme sa dozvedeli, že sa známy spevák stane otcom a už zisťujeme radostnú novinku, že sa otcom už stal. Jeho manželka a bábätko sú stále v nemocnici, nakoľko pôrod bol veľmi ťažký. Dieťatko prišlo na svet už minulý týždeň, no rodičom ho ukázali až teraz.

 

Spevák si odfotil zatiaľ len ručičku ale pohlavie bábätka prezradil. Fotku ihneď zdieľal na Instagrame, dodal aj popis, že je hrdý na svoju manželku Miu, ktorá mala zdĺhavý pôrod a zvládla to perfektne.

Daniel Križka, známy zo Superstar, sa dočkal svojej malej princezničky a pevne verí, že to, akým neľahkým spôsobom uzrela svetlo sveta v nej vyvolá veľkú silu. Prajeme mamičke a dcérke nech sa skoro uzdravia a spoločne sa tešia z kompletnej rodinky v pohodlí domova.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram / pexels.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)