Zaujímavosti Slávne mamičky POTVRDENÉ: Kristína Tormová ukázala fotku, ktorá všetko prezrádza!

POTVRDENÉ: Kristína Tormová ukázala fotku, ktorá všetko prezrádza!

Seriál Som mama si získal svoje verné diváčky hlavne medzi mamičkami. Nemôžeme sa čudovať, keďže im je téma tohto jojkárskeho počinu najbližšia. Momentálne sa vysiela už druhá séria a ako sa zdá, ide o veľmi plodný projekt. Počas jeho natáčania totiž otehotnela už tretia herečka.

 

Po Zuzke Kanócz, ktorá počas prvej série reálne nosila pod srdcom dcérku Leylu a Daniele Šencovej alias Kvetene s malou Hankou, si už tehotenstvo užíva aj hlavná protagonistka Kristína Tormová. S radostnou správou sa podelila nielen na sociálnej sieti ale aj na svojom blogu: “Som mama je skutočne najplodnejší seriál. Tri zo štyroch hlavných ženských postáv tak veľmi uverili svojim postavám, že z tých vypchatých tehotenských brúch otehotneli. K Zuzkinej Leyle, Danielkinej Hanke sa pripájam aj ja. Dokonalé.”

Kristína je už mamičkou dvojičiek Ely a Matildy a od mája aj manželkou Petra, s ktorým sa zoznámili pri práci. Bolo zrejme len otázkou času, kedy do rodiny pribudne ďalší človiečik. Po náročnom období natáčania dvoch sérií Som mama, sa tak naozaj stane a rodina sa rozrastie o piateho člena. Kristína to na svojom profile nepovedala úplne polopate, no každý zrejme z jej slov pochopí: “Minulý rok bol šialene šialený. Rok splnených snov, snovej práce, snových zážitkov, vysnívaných ciest a vysneného bonusu. Všetko sme stihli! Nie, tentokrát to nie je prežratosť, ani vyprážaný syr. Musím skonštatovať, že so @som.macoch sme naozaj veľmi veľmi šikovní! Som na nás pyšná. Aj staršie sestry sú pyšné.”

Kristíne želáme príjemné tehotenstvo a nech si ho užije so všetkým čo k tomu patrí. 🙂

Zdroj: facebook.com /Kristina Tormova, kristinatormova.sk | Foto: facebook.com, instagram.com