Seriál Som mama si získal svoje verné diváčky hlavne medzi mamičkami. Nemôžeme sa čudovať, keďže im je téma tohto jojkárskeho počinu najbližšia. Momentálne sa vysiela už druhá séria a ako sa zdá, ide o veľmi plodný projekt. Počas jeho natáčania totiž otehotnela už tretia herečka.

 

Po Zuzke Kanócz, ktorá počas prvej série reálne nosila pod srdcom dcérku Leylu a Daniele Šencovej alias Kvetene s malou Hankou, si už tehotenstvo užíva aj hlavná protagonistka Kristína Tormová. S radostnou správou sa podelila nielen na sociálnej sieti ale aj na svojom blogu: “Som mama je skutočne najplodnejší seriál. Tri zo štyroch hlavných ženských postáv tak veľmi uverili svojim postavám, že z tých vypchatých tehotenských brúch otehotneli. K Zuzkinej Leyle, Danielkinej Hanke sa pripájam aj ja. Dokonalé.”

Kristína je už mamičkou dvojičiek Ely a Matildy a od mája aj manželkou Petra, s ktorým sa zoznámili pri práci. Bolo zrejme len otázkou času, kedy do rodiny pribudne ďalší človiečik. Po náročnom období natáčania dvoch sérií Som mama, sa tak naozaj stane a rodina sa rozrastie o piateho člena. Kristína to na svojom profile nepovedala úplne polopate, no každý zrejme z jej slov pochopí: “Minulý rok bol šialene šialený. Rok splnených snov, snovej práce, snových zážitkov, vysnívaných ciest a vysneného bonusu. Všetko sme stihli! Nie, tentokrát to nie je prežratosť, ani vyprážaný syr. Musím skonštatovať, že so @som.macoch sme naozaj veľmi veľmi šikovní! Som na nás pyšná. Aj staršie sestry sú pyšné.”

Kristíne želáme príjemné tehotenstvo a nech si ho užije so všetkým čo k tomu patrí. 🙂

Zdroj: facebook.com /Kristina Tormova, kristinatormova.sk | Foto: facebook.com, instagram.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.