AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Profesionálny hráč NFL Antonio Cromartie (33) sa stal 14-násobným otcom. Manželka Terricka mu 30. augusta porodila v poradí šieste dieťa, dievčatko, ktorému dali meno Jhett Paxton. Dvojica to exkluzívne potvrdila portálu ” US WEEKLY”.

Párik sa zosobášil v roku 2008. Antonio má okrem šiestich detí s terajšou manželkou ešte ďalších osem z predchádzajúceho vzťahu aj napriek tomu, že pred pár rokmi podstúpil operáciu vazektómiu (čo je sterilizácia muža, čiže by mal byť neplodný). Dievčatko vážilo po narodení 3,7 kilogramu. Podľa jeho manželky to bolo jedno z najlepších a najľahších doterajších gravidít. „Polovicu času som ani necítila, že som tehotná. Pôrod bol úplne úžasný. Cítim sa skvelo, že som šesťnásobnou mamičkou!“ povedala. Nuž gratulujeme k tomuto neuveriteľnému počinu aj obom rodičom!

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)