V čase koronakrízy už mnoho ľudí muselo prísť o prácu. A tí, ktorí ju ešte majú sa boja, že o ňu môžu prísť. Ekonomika všetkých krajín zažíva ťažké časy, no keďže zdravie ľudí je na prvom mieste, mnohé prevádzky sú pre nákazu pozastavené ak nie zrušené. Oči pre plač zostali aj mladému oteckovi z Austrálie, ktorý pre situáciu s koronavírusom prišiel o prácu.

Keďže má manželku a malé dieťa, obával sa, že ich nebude môcť uživiť. Všetko však zmenila jedna neuveriteľná náhoda. Manželia vyhrali v lotérii 2,8 milióna eur a sú tak zabezpečení na 20 rokov. Každý mesiac sa im na účet pripíše suma 11 700 eur.

„Večer som si skontroloval na internete tiket a zistil som, že som vyhral. Je to neuveriteľné. Kontroloval som ho stále dokola, aby som sa presvedčil, že to je naozaj pravda,“ priznal mladý otecko. Po tejto šokujúcej správe s manželkou v noci nezažmúrili ani oko a rozprávali sa, čo s toľkými peniazmi urobia. Vďaka výhre je mladá rodina zabezpečená do konca života a môžu si užívať finančnú slobodu.

Kúpia si vysnívaný dom, auto a dovolenku a spravia veľkú nákupy. Avšak, dúfajme, že nezabudnú na to, že zdravie si za peniaze nekúpia. Držíme im palce, aby si v týchto časoch výhru užili naozaj v zdraví.

Zdroj: cas.sk | Foto: pexels.com