Krásna Majka sa spolu so svojou kamarátkou rozhodla ísť si zaplávať do Váhu pri Púchove. Avšak začala sa topiť a teraz je 17-ročné dievča nezvestné. Z Váhu sa už nevynorila. Jej rodina a blízki nestrácajú nádej a veria, že sa im Majku podarí nájsť. Vyzývajú všetkých ľudí z okolia aby pomohli s pátraním. Ostatných prosia o zdieľanie príspevku.

 

Jej rodičia a rodina prežíva ťažké chvíle plné neistoty a smútku, pretože sa po nej od nedele pátra. Výzva na Facebooku nenechala ľudí chladnými a vyjadrujú rodine a blízkym podporu.

Majka z Považskej Bystrice sa v nedeľu vracala s kamarátmi z festivalu. V Púchove vystúpili z vlaku a tu sa rozhodla Majka s kamarátkou, že preplávajú Váh. Kamarátke sa to podarilo, Majke nie. Keďže sa dievčine nedarilo topiacej sa Majke pomôcť, išla zháňať pomoc na breh. Pátranie prebiehalo za pomoci hasičov aj policajtov, znížili aj hladinu rieky Váh.

Rodičom a blízkym prajeme veľa síl v týchto ťažkých chvíľach! je nám ľúto, že musia čeliť takejto ťažkej životnej situácii. 🙁

 

Zdroj/Foto: facebook.com, noviny.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.