Jeden by si pomyslel, že takýto brutálny zločin nemohol byť spáchaný na našom území, no opak je pravdou. Reportáž, mafia, politika, dvojnásobná vražda vyvolali obrovské zdesenie širokej verejnosti. Najťažšie obdobie života však prežíva rodina zosnulých, najmä rodičia. Práve tí sa rozhodli prehovoriť o dôvodoch, ktoré zabili ich deti!

 

Manželia Kuciakovci a Zlatica Kušnírová prežívajú peklo na zemi, no rozhodli sa podeliť so svojim trápením aj so širokou verejnosťou, ktorú tento smutný prípad veľmi zaujíma. Rodičia Jána si spomínajú, ako ich syn upokojoval ohľadom jeho práce, že sa oňho nemusia báť, no ich nočné mory sa stali skutočnosťou.

Matka Mertinky povedala desivý fakt pre český portál “iDnes.cz”, že snúbenci o možnej hrozbe vedeli, dokonca sa jej dcéra zdôverila, že majú strach a sú odpočúvaní cez telefón. Podľa slov Zlatice bola jej dcéra zavraždená preto, lebo o všetkom vedela.

Čítala si pripravované články Jána a dokonca mu sem tam aj pomohla. Slová zúfalej matky hovoria za všetko: „Bola to politická vražda a Martinku nezabili náhodou, ale preto, že by zostal svedok. Ona všetky Jánove články čítala, radila mu s korektúrami a vedela aj o zákulisí. Vedela viac, než bolo v článkoch.“ 

Zdroj: www1.pluska.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)