Zatiaľ, čo jeden markizácky pár sa v týchto dňoch rozrástol o ďalšieho člena, iný pár televízie zo Záhorskej Bystrice to čaká o niekoľko týždňov. O radostnej novinke informovala ich domovská TV Markíza. Redaktori Televíznych novín sa čoskoro stanú rodičmi, budúca mamička prezradila, že je už v 26-tom týždni tehotenstva a dokonale si ho užíva.

Ivana Miklánková a Lukáš Zuzelka sa už tešia na prírastok do rodiny, ktorý by mal prísť na svet začiatkom augusta. Budúca mamička si užíva krásne tehotenstvo a pre markiza.sk prezradila, že ak by ju dieťatko sem-tam nekoplo, ani nevie, že je tehotná. Do rodinky im pribudne dievčatko, meno zatiaľ neprezradia.

Momentálne Ivana pracuje kvôli opatreniam v súvislosti s koronavírusom z domu a kolegov už nevidela viac ako mesiac. S Lukášom veľa času trávia na chate na dedine, kde sa vždy nájde nejaká práca a určite sa nenudia. Budúca mamička priznala, že aj napriek koronavírusu nikdy nebola šťastnejšia. „Nielen na karanténu, ale aj na život som si vybrala toho najlepšieho parťáka,“ vyjadrila sa pre TV Markíza. Budúcim rodičom srdečne blahoželáme!

View this post on Instagram

Dve veľké 🎃 #gibraltar

A post shared by Lukáš Zuzelka (@lukas_zuzelka) on

View this post on Instagram

Toskánsko. Začiatok 😎 #fiat500 #tuscany #italy

A post shared by Lukáš Zuzelka (@lukas_zuzelka) on

 

Zdroj: tvmarkiza.sk | Foto: Instagram / Lukas Zuzelka