Pred rokom prežívali ťažké chvíle zo straty dieťatka a teraz sa veľmi tešia na príchod nového človiečika. Tomi Kid Kovács spoločne s manželkou Dominikou pred časom informovali cez sociálnu sieť o radostnej novinke, ktorá ich postretla. Ich synček Kristián bude mať súrodenca a prezradili už aj pohlavie dieťatka.

Tehotenstvo je jedným z najkrajších momentov v živote ženy a v súčasnosti si tento pocit vychutnáva hneď niekoľko známych Sloveniek. Na svoje prvé bábätko sa teší moderátorka Erika Judínyová, speváčka Monika Bagárová, bývalá tenistka Dominika Cibulková, tanečnica Ivana Gaborik či herečka Natália Germani, ktorá porodí už čoskoro. Druhé dieťatko pod srdcom nosí moderátorka Andrea Šprochová, ktorá rovnako ako Dominika prežila aj ťažkú stratu.

“A kto tipoval, že budeme mať babu, tipoval nesprávne, pretože my budeme mať ďalšieho chlapa v rodine na ktorého sa už veľmi tešíme,” informovala fitneska Dominika na fotke, kde pózuje so synom Kristiánom a modrými body. Okolo seba tak bude mať iba samých chlapov. Želáme jej krásny zvyšok tehotenstva a hlavne veľa zdravia mamičke aj bábätku v brušku.

Zdroj/Foto: Instagram / Dominika Kid Kovács