Peter Cmorík (37) a jeho partnerka hustlistka Daniela Lovlin (29) prežívajú najkrajšie chvíle života. V apríli sa ich rodinka rozrastie o dvojičky. Ako sa cíti budúca mamička a má už všetko na príchod bábätiek pripravené? A aké mená dostanú bábätká?

 

Víťaz druhej série speváckej šou SuperStar Peter Cmorík a Daniela sa čoskoro stanú dvojnásobnými rodičmi. Keď sa dozvedeli, že čakajú dvojičky, neboli prekvapení, ale dojatí a nesmierne šťastní.

„Jednoducho som si povedala, že to mám byť práve ja, čo má mať dve deti naraz.” Vyjadrila sa Daniela pre portal najmama.sk. Predsa len, menšie obavy mala, pretože Daniela je útla, štíhla žena a meria iba 158 cm. Napriek tomu tehotenstvo zvláda výborne, aj keď v tomto období posledného trimestra u nej prevláda únava, občasné nevoľnosti a tak, ako aj iné tehotné mamičky, aj ju neobišli migrény a pálenie záhy. „Tehotenstvo mám ťažké a krásne zároveň.”

View this post on Instagram

Milujme sa a množme sa❤️ #valentinesday

A post shared by PeterCmorikBand_Official (@petercmorikband) on

 

Daniela verí, že pôrod prebehne najbezpečnejšou cestou, dôveruje svojmu lekárovi, ktorý je aj pôrodníkom v ružinovskej nemocnici. Výbavičku pre bábätká majú zariadenú, chýbajú im už len drobné detaily, ako sú plienky alebo detská vysielačka.

Pohlavie bábätiek zaľúbenci prezradili aj pre verejnosť. Daniela nosí pod srdcom dvoch chlapčekov. Aj ohľadom mien pre bábätká nerobia žiadne tajnosti a preto prezradili, že jedno dieťatko dostane meno po Petrovom otcovi Štefanovi a druhé po Danielinom ockovi Petrovi.

Na rodičovstvo sa obaja hudobníci už tešia a veria, že urobia všetko preto, aby to zvládli, pretože aj oni chcú pre svoje deti to najlepšie. Tak ako všetci rodičia.

Zdroj: najmama.sk  │ Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.