Každý človek má rozpísanú knihu svojho života. Tú našu poznáme, no nikdy netušíme, čím si prechádzajú v skutočnosti ľudia okolo nás. Veľakrát vidíme na prvom mieste seba a naše vlastné dobro a sme slepí k životom druhých ľudí. Podobne je to aj v príbehu, ktorý vypovedá jednu veľkú pravdu.

 

Učíme sa celý život a niekedy aj prostredníctvom príbehov na internete. Jeden taký na ňom už dlhšie koluje. Jeho pointa je ale nadčasová a mal by sa k nej dostať každý z nás. Do nemocnice priviezli malého chlapca, ktorému išlo o život. Keď prišiel lekár, otec malého pacienta sa na neho oboril, kde toľko bol.

Operácia dopadla úspešne

Doktor sa mu ospravedlnil a úspešne odoperoval mužovho syna. Rozlúčil sa a odišiel. Keď sa otec chlapca pýtal sestričky, či je doktor vždy taký nepríjemný, dozvedel sa niečo, čo jeho optiku na doktora muselo zmeniť o 180 stupňov.

Neodsudzujme druhých podľa správania

Pozrite si video s veľkou myšlienkou a nezabúdajte, že každý jeden z nás môže prežívať ťažký osud, aj keď o tom nevieme. Neodsudzujme preto druhých podľa ich správania, keď nepoznáme ich príbeh.

Zdroj: facebook.com | Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.