Do slávnej rodiny Kardashian pribudne onedlho ďalší člen. Svojho vytúženého bábätka sa dočkala aj posledná zo známeho klanu Khloe Kardashian, ktorá sa spoločne s priateľom Tristanom nevie ich prvého potomka dočkať. Doposiaľ budúci rodičia pohlavie bábätka tajili, no Khloe sa fanúšikom konečne pochválila s tým, že na svet privedie …

 

V tejto rodine je známe, že matky rodia väčšinou dievčatá. Nedávno sa narodili dve malé princezničky do tejto prominentnej rodinky, myslíte si, že v tejto tradícii budú pokračovať? Nuž áno, aj Khloe sa narodí dievčatko a preto už nakupuje ružovú výbavičku, ktorú bude jej dcérka čoskoro potrebovať.

S radostnou novinkou sa pochválila na sociálnej sieti a všetci fanúšikovia aj rodina sa z nej tešia. No fanúšikovia tiež pociťujú menšie obavy, čo sa týka mena maličkej, nakoľko sú Kardashianky známe netradičnými menami. Dúfajú, že blondínka vyberie dcérke viacej tradičné meno než zemepisné.

Zdroj: people.com | Foto: Twitter / Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)