Aj keď sa na kráľovskú rodinu z Kensingtonského paláca upierajú zraky celého sveta, William a Kate sa snažia svoje ratolesti vychovávať rovnako ako bežné deti. Aj keď by mohli žiť v prepychu a luxuse, rodičia im doprajú len to, čo naozaj potrebujú.

Preto sa nám páči aj prístup vojvodkyne Kate s princom Williamom, ktorí uprednostňujú s deťmi predovšetkým pobyt vonku a sedenie pri tablete u nich nemá miesto. Vonku vznikli aj krásne rodinné zábery, na ktorých je William obklopený svojimi tromi detičkami.

Práve na deň otcov, 21. júna oslavoval 38. narodeniny a pri tejto príležitosti Kate zhotovila záber, ktorý obletel svet. Mamičky sú totiž hotové z princeznej Charlotte a jej outfitu. Dievčatko má na sebe riflové kraťasky na traky a pruhované tričko značky John Lewis. Tieto kúsky sa okamžite vypredali vo všetkých veľkostiach a neboli ani drahé. Džínsy stáli 10 libier. Mamy zaujali aj ružové plátenky, ktoré má Charlotte obuté. Sú rovnakej značky a vyšli na 25 libier.

Kate je známa tým, že nakupuje pre deti aj v bežných sieťach obchodov a jej deti si navzájom oblečenie dedia. Má preto u nás veľké plus. 🙂

Zdroj: prezenu.sk | Foto: Instagram