Daniela Nízlová je už týždeň mamičkou malej dcérky Lindy. Dieťatko priviedla na svet v pondelok 13. januára v ranných hodinách v trenčianskej pôrodnici. Ako to už medzi mamičkami býva, po zverejnení prvej fotky malej slečny Lobotkovej sa strhla búrlivá diskusia o tom, či je správne novorodencov označovať napísaním priezviska na telíčko.

Aj keď sa twiinska pripravovala na absolvovanie pôrodu v Španielsku, kde pôsobil jej partner, futbalista Stano Lobotka, práve pre jeho prestup do klubu Neapol sa rozhodla rodiť na Slovensku. Ako informujú médiá, ide o najdrahší prestup slovenského futbalistu v histórii. V stredu 15. januára sa stal oficiálne súčasťou SSC Neapol a o narodení jeho dcérky nezabudli informovať ani tamojšie médiá.

Bolo len otázkou času, kedy sa čerstvá mamina prihlási na sociálnej sieti aj s dcérkou v náručí a ten moment už nastal. Daniela zverejnila foto, na ktorej v perinke drží dcérku. “S Linduškou sme už zabývané,” zverila sa fanúšikom a musíme uznať, že na zábere vyzerá veľmi spokojne.

Záber čerstvej maminy s dcérkou v náručí si môžete pozrieť TU!

Zdroj/Foto: Instagram /daniela twiins