AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Špekulácie okolo narodenia dvojičiek Beyonce nemali za posledný mesiac konca. Speváčka však konečne zverejnila na svojom instagramovom profile prvú fotografiu s bábätkami v náručí, ktorú všetci tak nedočkavo čakali.

Fotografie sa nesú v rovnakom duchu ako jej predošlé fotky s bruškom, ktoré nafotila ešte vo februári. V tradičnom španielskom odeve, držiaca novonarodené dvojičky a obklopená kvetinami vyzerá skutočne okúzľujúco. Veď posúďte samy.

Beyonce

Spolu s fotografiou zverejnila speváčka aj mená svojich ratolestí, okolo ktorých sa viedli mnohé polemiky a vysvitlo, že mená, ktoré vyzradil pred časom zdroj z blízkeho okolia speváčky, neboli pravé. Sir Carter a Rumi teda uzreli svetlo mediálneho sveta presne v deň svojho prvého mesiaca života.

Zdroj/Foto: Facebook/British Vogue

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika
Som študentkou žurnalistiky, pilnou pracantkou v oblasti gastronómie, kamarátkou na plný úväzok a budúcou maminou :) Milujem leto, knihy, kone, smiech, výlety a prítomnosť ľudí, ktorí ma robia šťastnou. Nenávidím upratovanie, hranolky bez sladkokyslej omáčky a pocit, že deň by mal mať aspoň dvakrát toľko hodín