Jeho príjemný hlas poznáme z dabingu, prepožičal ho okrem iných aj sympaťákovi Chandlerovi z legendárneho sit-comu Priatelia. Ako herca sme ho naposledy videli v seriály podobného žánru zo slovenskej produkcie – Zita na krku, kde jeho hlavnou parťáčkou bola čerstvá dvojnásobná mamina Helena Krajčiová.

 

A ešte v tom mesiaci ako ona, sa stala mamou aj jeho manželka. Hovoríme o Dušanovi Cinkotovi, ktorý sa na dlhšie odmlčal z televíznych obrazoviek z dôvodu vykonávania trestu. Z ôsmych rokov, ktoré dostal za drogovú činnosť si odsedel dve tretiny a tak dostal podmienečné prepustenie. Od júla si už na slobode užíval s manželkou jej tehotenstvo a tešil sa na prírastok do rodiny.

Manželia sa konečne dočkali a dieťatko prišlo na svet v sobotu 29. septembra v Banskej Bystrici. Keďže sú v móde netradičné mená, podobne ako herecká kolegyňa Helena Krajčiová aj Cinkotovci stavili na originálne meno. Pomenovali ho Oleg.

Rodinke držíme palce a veríme, že čerstvý otecko sa chopí novej šance a nezlákajú ho nesprávne chodníčky. Ako hrdý tato má totiž dôležitú úlohu, vychovávať syna a hlavne mu ukazovať správnu životnú cestu. Nech sa im darí.

Pred časom ste ho mohli vidieť aj ako tajného hosťa v Inkognite:

Zdroj: topky.sk | Foto: instagram.com