V pondelok 12. marca v skorých ranných hodinách došlo k tragédii. V českých Oleksoviciach zahynuli pri požiari rodinného domu tri malé deti. Keď sa ich mama vrátila po vyšetrení z nemocnice, policajti i hasiči ostali po jej reakcii v šoku.

 

O nešťastí sme vás informovali ešte včera. Horieť začalo v detskej izbe, pravdepodobne od ohrievača. Pri požiari zasahovalo až osem hasičských jednotiek. Troch súrodencov, dve dievčatá (†1, †9) a chlapca (†4) sa im žiaľ nepodarilo zachrániť. Štyria dospelí boli s ľahkými poraneniami prevezení do nemocnice.

Keď matku detí po ošetrení predpoludním prepustili, na miesto tragédie sa vrátila spolu so svojou kamarátkou a otcom jedného z detí. Svedkovia tvrdia, že nad stratou neprejavovala žiadne emócie a vyzeralo to, akoby ju smrť detí nijako nezasiahla. Vraj sa sotva obzrela a povedala: “Ideme sa naobedovať.”

Prečítajte si o tejto tragédii viac:

Obrovská tragédia: Rodina prišla pri požiari o tri malé deti

Predtým vraj ešte stihla vynadať novinárom, pretože nechcela, aby ju fotografovali. Potom nasadla do auta a odišla. Jeden z kriminalistov povedal: “Zažil som veľa, ale tak zvláštnu reakciu ešte nie.” K tejto zvláštnej reakcii sa vyjadril i psychológ, ktorý tvrdí, že bola jednoznačne neštandardná. Nedokázal však odhadnúť, akú úlohu tu zohral napríklad šok.

Zdroj: blesk.cz | Foto: youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.