Prípad mladého novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej otriasol nielen rodinou a blízkymi priateľmi, ale aj širokou verejnosťou Slovenska a dokonca aj zahraničia. Zúfalí rodičia zosnulých doposiaľ netušia, kedy ich deti naposledy vydýchli. Najnovšia správa o tejto dvojici šokovala celý svet!

 

Objavili sa isté špekulácie o tom, že za úkladnou dvojnásobnou vraždou by mohol byť posledný článok, na ktorom nebohý redaktor pracoval. Spomínajú sa v ňom dôležité mená vysoko postavených ľudí ako aj talianska mafia. Polícia má s vyšetrovaním tohto prípadu ťažkosti, nakoľko sa nevie presný dátum úmrtia oboch zosnulých.

Matka nebohej Martiny je presvedčená, že zomreli skôr, než bolo vyhlásené lekárom, ktorý obhliadal tela. Polícia si myslí, že by v prípade mohli pomôcť kamerové záznamy. Tie sú umiestnené na križovatke blízko domu zosnulých a podľa slov starostu tadiaľto musel páchateľ určite prejsť.

Bývalý vyšetrovateľ Petr Vačok tiež nevyvrátil myšlienku, že by páchateľom mohol byť známy oboch zosnulých, ktorého dvojica pustila bez násilia do domu. Vraj zbraň, ktorá bola použitá nemusela mať ani tlmič zvuku.

Podľa denníku “Pravda” zanechal tajuplný vrah desivý odkaz pri nebohých telách. Okolo nich boli umiestnené náboje, pre tých ktorí by sa chceli v prípade rýpať. Nevyvrátili ani nepotvrdili myšlienku, že by to mohla byť výstraha pre ďalšiu obeť. Smútiaca rodina je naozaj zúfala a prežíva veľmi ťažké obdobie. Dúfame, že sa vinník čoskoro odhalí.

Zdroj: extra.cz | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)