Príbeh ako je tento, môže napísať len sám život. Jeho dvaja aktéri rozhodne nečakali, ako sa to celé okolo ich lásky zamotá. Pár z Anglicka sa poznal od 15-tich rokov a spolu mali tri deti. Pre nezhody sa ale po rokoch rozišli. Otec mal však naďalej záujem o deti, až prišla jedna spoločná noc bývalého páru a tá všetko zmenila.

28-ročná Charliann Broadhurst a Ryan Hill sa dali dokopy už ako 15-roční pubertiaci a postupne sa ich randenie presunulo do vyššej roviny. Majú tri deti – 8-ročnú dcéru Cassi-Lee, 7-ročnú Cairu-Jae a 5-ročnú Sienu. Ako to už býva, ani v ich vzťahu to nebolo len ružové a rozišli sa pre dlhodobé nezhody.

Aj napriek tomu otec naďalej prejavoval záujem o dcérky a stretával sa s nimi. Po jednom takomto dni zostal u bývalej partnerky a matky detí aj na noc a výsledkom boli trojčatá. Ako sa vyjadrila teraz už 6-násobná mamička, keď išla k lekárovi netušila, že je tehotná. Išla k nemu preto, lebo sa necítila dobre. Zistenie, že nosí pod srdcom trojičky ju šokovalo.

Ako vidieť, partneri si opäť našli k sebe cestu a spoločne sa tešia zo šiestich detí. Medzi trojčatami boli tentoraz aj dvaja chlapci, no dievčatá v tejto rodine majú stále aj tak prevahu. 🙂

Zdroj: cas.sk, dailystarpost.com | Foto: pexels.com