Sviatok všetkých zamilovaných je už síce za nami, no obhliadneme sa ešte za ním. Aj keď tento deň rozdeľuje národ a podaktorí ho nemôžu príliš vystáť, je pravda, že stále sa nájde mnoho mužov, ktorí si na Valentína spomenuli na svoje polovičky a prekvapili ich milým vyznaním alebo kyticou či bonboniérou.

V dnešnej dobe, kedy každý o každom vie prostredníctvom sociálnych sietí, je zvykom prejaviť svoje city aj verejne. A tak sa 14. február stáva dňom, kedy na Instagrame či Facebooku odvšadiaľ vidieť krásne kytice či zaľúbené pohľady a čítame mnoho vyznaní lásky. Svoju romantickú dušu ukázal aj Patrik Vrbovský, ktorý svojej Jasmíne venoval krásne slová o tom, ako si ju váži a čo pre neho znamená.

Po tom, ako sa narodil Sanel vidíme tvrdého rapera Rytmusa v polohe milujúceho otca a po tomto vyznaní aj ako veľkého romantika. Jeho slová nedojali len samotnú ženu jeho života ale aj ďalšie známe osobnosti a fanúšikov na Instagrame.

“Chcel by som sa verejne poďakovať mojej manželke za to, že mi do života priniesla svetlo. Že sa mi pri tebe niekde v hĺbke vo mne prebudilo moje pravé ja, ktoré žije pre teba. Pocit tej silnej balkánskej rodiny, kde muž ctí ženu a naopak. Kde môžme prejavovať všetky emócie naplno a nie v sebe dusiť. Že s tebou zdieľam každú minútu, ktorú žijem. Že sa môžem učiť od teba ako vidíš rodinu a vlastne život tvojimi očami, moc ma to inšpiruje. Že ťa nezaujíma nejaký Rytmus ale Patrik Vrbovský. Moje srdce horí každý deň, nie len na Valentina, keď si uvedomím, že ťa mám, že sme rodina. Ďakujem bohu za teba, ľúbim ťa.”

Zdroj/Foto: Instagram /rytmusking, Jasmina Alagic Vrbovska