Keď sme koncom deväťdesiatych rokov sledovali populárny seriál z prostredia mladých, netušili sme, že o dvadsať rokov bude z hlavnej hviezdy a miláčika všetkých dievčat niekoľkonásobný otec. Seriál Dawsonov svet sa dočkal šiestich sérií a vysielal sa od roku 1998 do 2003. Sympaťáka Dawsona hral dnes už 42-ročný herec James van der Beek.

Práve postava mladíka, ktorého matka zomrela na rakovinu a otec sedí vo väzení bola asi najviac prelomová v jeho hereckej kariére. Aj napriek tomu, že v seriáli si zahral chlapca s pohnutým osudom, v reálnom živote pripravil pre svoje deti pokojný prístav a s manželkou Kimberly prezradili, že čakajú šiesteho potomka.

42-ročný James momentálne účinkuje v tanečnej šou Dancing with the Stars a práve tam prekvapil radostnou novinkou všetkých fanúšikov. Jeho 37-ročná manželka je mamou na plný úväzok a ani sa nečudujeme. Spolu s hereckou hviezdou vychovávajú päť detí. Najstaršia dcérka Olivia má 9 rokov, nasleduje 7-ročný syn Joshua, 5-ročná Annabel, 3-ročná Emilia a zatiaľ poslednou je 15-mesačná dcérka Gwendolyn. Či do rodiny pribudne druhý chlapec alebo to bude opäť dievča, rodičia zatiaľ neprezradili.

Musíme uznať, že rodinka vyzerá spokojne a Kimberley by sme len ťažko uverili, že má za sebou už päť pôrodov. A detičky sú naozaj rozkošné.

View this post on Instagram

Thrilled beyond belief to announce that another little bundle of joy has picked us to be their family. We chose to have our first ultrasound on camera with our #DWTS crew capturing the result – something I NEVER thought we’d ever do… but @vanderkimberly and I have been through three of those first appointments to discover either no heartbeat, or no baby, and she wanted to share this moment. Miscarriage (a word that needs a replacement – nobody failed to “carry”, these things sometimes just happen) is something that people rarely talk about, and often go through in secret. But there needs to be zero shame around it, or around giving yourself the time and space to grieve. We decided to put ourselves out there – not knowing what we’d find – in an effort to chip away at any senseless stigma around this experience and to encourage people who might be going through it to open themselves up to love & support from friends and family when they need it most. Happily, for us – this time- we walked out with tears of joy. #AndThenIDancedAQuickStep. • Pic by @jilliangoulding

A post shared by James Van Der Beek (@vanderjames) on

Zdroj: markiza.sk, csfd.cz | Foto: James van der Beek