Nie všetky deti majú to šťastie, že ich detstvo je ako z rozprávky. Sú medzi nami aj také, čo zostali poznačené vinou rodičov do konca života. S ťažkým osudom sa museli popasovať aj dve sestry Daniela a Natália, ktorých smutný príbeh v nedeľu porozpráva na televíznych obrazovkách Vilo Rozboril.

 

Jeho relácia V siedmom nebi prichádza s ďalšou sériou a prinesie veľmi silné príbehy. Jeden z nich zažili aj dcéry alkoholikov Danka a Natálka. V čase, kedy najviac potrebovali cítiť lásku rodičov a mať pocit domova, zažívali doslova peklo.

Ich otec bol alkoholikom a dcéry bil, počuli len krik a hnev. Vľúdne slovo od neho nikdy nepočuli. Dokonca sa situácia vyhrotila natoľko, že sa museli báť o vlastný život, keď sa vyhrážal, že zabije matku a v ruke držal nôž.

Situácia rodiny alkoholikov sa skomplikovala natoľko, že prišli o strechu nad hlavou a skončili na ulici. Rodičia nútili dcéry žobrať a kúpať sa museli vo Váhu. Našťastie v hodine dvanástej zasiahli starí rodičia a dievčatá si zobrali pod ochranné krídla. Teraz obe žijú s babkou a dedkom a konečne cítia lásku a istotu.

Obaja rodičia sa po čase pozviechali a rozhodli sa požiadať dcéry o odpustenie. Ako to dopadne a či dajú rodičom druhú šancu, zistíme vo Vilovom siedmom nebi.

Zdroj: tvjoj.sk | Foto: Instagram.com/Vilo Rozboril