Občas, najmä po nevydarených vzťahoch, to často láka na sociálne siete, na ktorých máme pocit istej anonymity, a tam vieme dať zo seba veľa, či už sa posťažovať alebo flirtovať so sympatickým mladíkmi. Po určitom čase vznikajú virtuálne emócie, hlavne keď penfriend je na podobnej vlne. Takéto pokec či facebook zoznamky však majú aj svoju temnú stránku.

 

Dôkazom toho je zážitok mladej nemenovanej ženy, ktorá takto naletela jednému hyperklamárovi. Akousi náhodou sa k nemu dostala cez legendárny pokec, ktorý už spojil, ale aj rozoštval mnoho ľudí. Z okolia počúvala samé love story, ktorých účastníci sa dali dokopy cez sociálne siete. Po čase, keď ju jeho reči presvedčili o tom, aký je na dne, sklamaný životom a predchádzajúcim vzťahom, a že túži spoznať pravú lásku, dohodli si reálne stretnutie.

Pri prvom pohľade zistila, že realita síce nezodpovedá fotografii na jeho profile, ale budiš. Veď predsa krása nie je všetko a srdce má zrejme (podľa rečí z RPčiek) na mieste. Dlhšia debatka to iba všetko podčiarkla, vyzeral veľmi presvedčivo a nedalo sa pochybovať o tom, že do tejto slečny sa zahľadel. Prvé stretnutie skončilo pusou a mladá žena bola v oblakoch. Ešte kým prišla domov, poslal jej hromadu správ o tom, ako sa teší na ďalšie stretnutie, a že je ešte lepšia a krajšia v skutočnosti. Podobný scenár ju čakal za počítačom. Slová chvály a obdivu sa stupňovali a dievča strácalo pôdu pod nohami. Tušila, že to je to pravé, čo v živote hľadala.

láska cez internet

Stretnutie č. 2 už bolo o niečom inom. Pusy vystriedali dotyky aj na miestach, kde nás hocikto nechytá. Všetko bolo také ideálne. A básnenie naberalo na intenzite. K tomu sa pridali správy, ktoré okrem obdivu dovážali aj dávky vzrušenia. Posledné stretko bolo u nej doma. Pán dokonalý si dal námahu, vyobliekal a vyvoňal sa, čo už jej vo dverách spôsobilo stav miernej extázy. Nasledovali situácie skĺbené z predchádzajúcich stretnutí a došlo to až k tomu, čo obaja chceli a nedokázali viac odkladať. Maximálna dôvera v neho už bola na dlani. Dokázal ju dokonca presvedčiť aj o jeho neplodnosti, a tak nepoužili ochranu. Spokojný odcupkal sľubujúc jej doživotnú lásku.

Vytriezvela až potom, keď sa mu už v ten deň nemohla dovolať a pokec účet bol bloknutý. Po pár dňoch, keď sa neozýval, poprosila kamarátku, aby mu poslala RPčku. Nasledovali podobné reči, a jej sa vyjasnilo: “Je to obyčajný klamár, namotáva takto každú!”. Kamarátka to už v rýchlosti prichádzajúcich správ nevydržala a napísala mu o incidente spred niekoľkých dní. Obhájil sa, že má veľa práce, a že účet blokol omylom. Omylom zrazu blokol aj ten kamarátkin. Telefónne číslo už hlásilo len odkazovku. Neprihlásili sa ani jej dni, a tak najbližšia cesta bola ku gynekológovi, ktorý potvrdil graviditu. Našej drahej žienke pokec stretko ostalo na celý život.

Milé dámy, dávajte si pozor, aby ste nedopadli podobne. Ani ona nemala 15 rokov a prvý vzťah, ale zraniteľné a hľadajúce lásku sme v každej etape života. Niektorí chlapi to vedia využiť a potom ani neprebrať zodpovednosť za svoje činy. Predpokladá sa, že nebola prvá a zrejme ani posledná. A to nie je jeden. Na sociálnych sieťach sa to nimi len tak hemží. Zvýšte preto pri  takomto “lovečetovaní” pozornosť a čítajte medzi riadkami!

láska cez sociálne siete

Foto: pixabay.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk