Willow, 6-ročná dcéra slávnej speváčky Pink, zaskočila svoju mamu pri nedávnej ceste do školy. O túto skúsenosť sa speváčka podelila spolu so svojimi kolegami na odovzdávaní cien VMA.

 

Ako prezradila, dcéra ju pri ceste do školy informovala o tom, že si myslí že je najškaredšie dievča aké pozná. Že vyzerá ako chlapec s dlhými vlasmi. Pink zostala zaskočená, šokovaná a aj napriek tomu, že v hlave mala veci, akože kto jej to povedal, či môže ,,nakopať” iné 6-ročné dieťa a podobne, ostala úplne bez slova a nechala si tieto myšlienkové pochody pre seba.

Potom, čo došla domov, urobila zvláštnu vec, vytvorila prezentáciu v PowePointe, do ktorej umiestnila obrázky ľudí, ktorí neoplývajú krásou no aj napriek tomu sú alebo boli jednými z najúspešnejších ľudí na svete, ako napríklad Michaela Jacksona, Janis Joplin, speváka Princa, Davida Boweiho, či iné rockové hviezdy. Na záver prezentácie obrátila pozornosť na seba samú.

Opýtala sa svojej dcéry, či si myslí, že je jej mama pekná. Willow ako každá dcéra si samozrejme o svojej matke myslí, že je krásna, tak odpovedala áno. Pink jej povedala, že aj o nej hovoria že nevyzerá žensky, je príliš muskuloidná, má zlé vlasy a vyzerá ako chlapec, či má príliš radikálne názory ktoré sa nebojí prezentovať na verejnosti. Jej ďalšie otázky na malú dcérku boli teda nasledovné.

,,Videla si ma niekedy nechať si narásť vlasy?”

NIE                     

,,Videla si ma niekde meniť moju postavu kvôli iným? “

NIE


,,Videla si ma niekedy meniť moje názory či byť ticho?”

NIE         

,,Videla si ma niekedy vypredávať štadióny a koncertovať po celom svete ?”

ÁNO

,,OK, moje malé dievčatko, tak pochop, my sa nemeníme, to čo je v nás premieňame ako mušle na perly, a tým pomáhame meniť názory iných na krásu, aby videli že existujú rôzne druhy krásy.

Na záver podľakova všekých prítomným za to, že sú akí sú. Rovnako preukázala úctu a vyjadrila lásku aj svojej dobrej kamarátke, komičke Ellen DeGeneres, ktorá už niekoľko rokov ako jedna z najobľúbenejších mediálne známych ľudí v Amerike a zároveň jedna z najznámejších lesbičiek, upozorňuje pri každej príležitosti na to, že ľudí treba posudzovať podľa ich vnútra a nie podľa toho, ako vyzerajú navonok, akej sú rasy, se*uálnej orientácie a obdobne. 

Pink sa snažila tak inšpirovať svoju dcéru k sebaúcte, dodať je sebadôveru, pričom nakoniec jej odkázala, že je krásna. 
Jedna zo zarážajúcich veci na celej situácii je aj tá, že takéto veci je potrebné vysvetľovať už 6-ročným dievčatkám.

Video celej reči Pink si môžete pozrieť pod článkom rovnako ako aj reakciu otca malej Wilow a celého publika.

Čo by ste povedali vašej dcére vy, keby a vami prišla s takýmto tvrdením?

Zdroj : youtube.com | foto: facebook.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Heduš
Som mamička na materskej dovolenke s jednou hyperaktívnou šibalkou. Okrem nej sa venujem aj fotografovaniu, rada cestujem, píšem, športujem. Žijem podľa kréda, že každý deň môže byť ten posledný, a preto sa snažím vyťažiť maximum pozitívneho zo života.