Ako sa hovorí – malé deti, malé problémy a veľké deti – veľké problémy. Zatiaľ, čo mamičky na materskej riešia spánok a papanie svojho drobčeka a majú pocit, že niekedy siahajú na dno všetkých síl, mamy detí na hranici dospelosti riešia nočné výjazdy, diskotéky a niekedy aj nepríjemné dôsledky.

 

Práve s mladými, na ktorých je žalostný pohľad, sa pri svojej práci stretáva tento Slovák. Na známej facebookovej stránke Priznania žien sa rozhodol prihovoriť všetkým mamám, aby si všímali, v akom stave sa vracajú ich deti z nočných výjazdov.

Pracuje ako vyhadzovač v podniku a ten navštevujú podľa jeho slov ľudia od 18 do 50 rokov. Je mu smutno z pohľadu na budúce matky, ktoré sa v stave opilosti váľajú po zemi a dokonca nestihnú včas prísť na toaletu a vychádzajú z nej pomočené. Prečítajte si celý príspevok, v ktorom si vylieva dušu. Kvitujeme mu, že otvára aj túto tému. Určite by bolo vhodné sa nad tým zamyslieť.

Prečítajte si celý príspevok vyhadzovača:

“Robím vyhadzovača v jednom podniku, kam chodia ľudia od 18 do 50 rokov a poviem vám, hrúza a des! To, čo človek zažíva piatky a soboty, je na zaplakanie. Je niekedy až humorné sledovať, čo dokáže opitá hlava. Zvlášť dievčatá sú v tomto preborníčky. Takto sa chovajú budúce matky. Váľajú sa po zemi, z toalety prídu často celé omočené, pretože to nestihnú. Budúci otcovia tiež neutekajú ďaleko. Alkoholoví frajeri. Je mi smutno, keď to vidím. Skúste sa mnohí pozrieť na vaše deti, ako chodia domov.”

Zdroj: facebook /Priznania žien | Foto: pixabay.com