To, že na internete sa objaví kadečo, sme si už zvykli. Tiež na príspevky rozhorčených mužov alebo žien, ktorí si vylejú srdce a ostatným to nedarujú. Tentoraz sme natrafili na riadky Slovenky, ktorá sa rozhorčene obula do žien, ktoré chodia do obchodu pred zatvorením.

 

Žena sa na Facebooku sťažuje, že podaktoré dámy sa nehanbia a vojdú do obchodu pár minút pred zatvorením. Ak čakala, že sa dočká reakcií, v ktorých jej dajú za pravdu, bolo to márne. Mnohí komentujúci sa zhodli, že by si mala hľadať iné zamestnanie a niektorí nechápu, na čo sa vlastne sťažuje, keďže zákazníci prišli ešte pred zatvorením a nie po.

Hnev sršiaca žena vo svojom príspevku argumentuje, že aj predavačky v obchode majú deti, na ktoré sa celý deň tešia a chcú sa za nimi ponáhľať domov. Čo si myslíte o jej slovách vy?

Príspevok nahnevanej ženy:

Ženy vy sa ani trochu nehanbíte vojsť do obchodu pár minút pred zatvorením?? Vy si myslíte, že tie predavačky čo tam robia celý deň že nemajú doma deti napríklad na ktoré sa už konečne po zatvorení tešia a chcú sa za nimi ponáhľať domov? Že nemajú rodinu? Že nemajú žiadne právo na voľno? Že len zato že VY nemáte doma čo robiť tak sa prídete presúšať a prechádzať sa po obchode a tie predavačky musia tým pádom ťahať nadčas za ktorý im nikto nezaplatí?? Akože to kde sme už furt? Ale viete čo? Vám sa to všetko vráti a toto len svedčí o vašom bezcitnom sebeckom charaktere, vy unudené chudiny!!!!

Zdroj: facebook.com | Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.