Doba internetu a sociálnych sietí priniesla množstvo tém, o ktorých sa nahlas hovorí. Na povrch sa dostávajú prípady, v minulosti zahalené rúškom tajomstva. A tak je to dobre. So svojim smútkom a žiaľom za strateným bábätkom sa na stránke Nekŕmte nás odpadom podelila mamička, ktorá pod srdcom celé tehotenstvo nosila zdravé dieťatko.

 

Tešila sa na radostnú chvíľu, kedy jej malý poklad uzrie svetlo sveta. Termín pôrodu mal byť 30.4., no drobček sa začal pýtať o dva týždne pred ním, 17. apríla. Smutná mamička má ťažké srdce na Skalickú nemocnicu, kde o svoje dieťatko prišla. Priebeh celého pôrodu opisuje detailne v známej skupine na sociálnej sieti a prečítalo si ho množstvo ľudí.

Mnohí z nich radia žene celý prípad medializovať a žalovať lekára. Komentujúci sú z prípadu zhrození a nechápu, ako sa toto môže v dnešnej dobe diať. V diskusii sa objavila aj informácia, že podobné prípady zanedbania sa v tejto nemocnici stali aj v minulosti. Pridaný tu bol aj screenshot z oficiálnej stránky nemocnice, ktorá prejavuje úprimnú sústrasť rodine. Bohužiaľ slová ľútosti už mamičke nepomôžu.

Prečítajte si celý priebeh pôrodu priamo od mamičky, ktorá prišla o dieťatko:

Takáto bola verejná reakcia nemocnice:

Zdroj: Facebook.com /Nekŕmte nás odpadom | Foto: pixabay.com