Tehotenstvo a pôrod Pôrod Slovenskom otriasla smrť mamičky Majky pri pôrode. Manžel Patrik už pozná príčinu...

Slovenskom otriasla smrť mamičky Majky pri pôrode. Manžel Patrik už pozná príčinu jej úmrtia!

Slovenskom otriasla tragická udalosť, na ktorú sa premenil pôrod mladej mamičky Majky v Považskej Bystrici. Mamička sa tešila na príchod tretieho dieťatka na svet, no v náručí ho už držať nemohla. Po pôrode totiž zostala v kóme a z nej sa už neprebrala. Jej manžel Patrik má už výsledky pitvy.

 

Pri pôrode bol aj on a podľa jeho slov bola Majka bez kyslíka, zmorená a lekár ju namiesto pomoci ponižoval. O záchranu jej života sa usilovali aj lekári v Martinskej nemocnici, kde ju previezli z Považskej Bystrice. Bohužiaľ mladú mamičku sa im zachrániť nepodarilo a tak starostlivosť o najmenšieho Matiaska a starších synčekov Sebastiánka a Lukáška zostala na nešťastnom otcovi a rodine.

Patrik je oboznámený aj s výsledkami pitvy milovanej manželky. Podľa denníka Plus jeden deň pitva preukázala, že išlo o multiorgánové zlyhanie. Ide o šok, ktorý ohrozuje život človeka, pretože zasahuje životne dôležité orgány ako mozog, srdce, pečeň, obličky a nadobličky. Sú nedostatočne zásobené krvou a teda nedostatočne vyživované.

Patrik teraz čaká na výsledky vyšetrovania. Zatiaľ zostáva nablízku svojim detičkám, ktorým ale už milovanú mamičku len ťažko nahradí.

Zdroj: www1.pluska.sk | Foto: facebook.com