Slovenskom otriasla tragická udalosť, na ktorú sa premenil pôrod mladej mamičky Majky v Považskej Bystrici. Mamička sa tešila na príchod tretieho dieťatka na svet, no v náručí ho už držať nemohla. Po pôrode totiž zostala v kóme a z nej sa už neprebrala. Jej manžel Patrik má už výsledky pitvy.

 

Pri pôrode bol aj on a podľa jeho slov bola Majka bez kyslíka, zmorená a lekár ju namiesto pomoci ponižoval. O záchranu jej života sa usilovali aj lekári v Martinskej nemocnici, kde ju previezli z Považskej Bystrice. Bohužiaľ mladú mamičku sa im zachrániť nepodarilo a tak starostlivosť o najmenšieho Matiaska a starších synčekov Sebastiánka a Lukáška zostala na nešťastnom otcovi a rodine.

Patrik je oboznámený aj s výsledkami pitvy milovanej manželky. Podľa denníka Plus jeden deň pitva preukázala, že išlo o multiorgánové zlyhanie. Ide o šok, ktorý ohrozuje život človeka, pretože zasahuje životne dôležité orgány ako mozog, srdce, pečeň, obličky a nadobličky. Sú nedostatočne zásobené krvou a teda nedostatočne vyživované.

Patrik teraz čaká na výsledky vyšetrovania. Zatiaľ zostáva nablízku svojim detičkám, ktorým ale už milovanú mamičku len ťažko nahradí.

Zdroj: www1.pluska.sk | Foto: facebook.com