Rodina je to najcennejšie, čo v živote máme, určite s tým budete všetky súhlasiť. Tá sa včera rozrástla známemu slovenskému spevákovi o jeho prvorodeného potomka, s ktorým sa pochválil na sociálnej sieti. Prezradil pohlavie aj meno bábätka.

 

Bývalý superstárista Thomas Puskailer sa stal včera otcom, jeho milovaná manželka Abbie mu na svet priviedla nádherného synčeka v bratislavskej pôrodnici o 9:21. Maličký zázrak meral 48 centimetrov a vážil 3630 gramov.

Mamička aj synček sú zdraví a to je pre všetkých najdôležitejšie. Svojmu prvému potomkovi dali rodičia menej tradičné meno v našich končinách, no aj tak má svoje čaro. Chlapček sa volá Noah Benjamin Puskailer. Dvojici srdečne blahoželáme.

Zdroj: najmama.sk | Foto: Instagram / pexels.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)