V tomto roku môžeme hovoriť naozaj o veľkom babyboome. K šťastným čerstvým rodičom, ktorí sa tešia z prvého dieťatka patrí aj slovenský spevák. So svojou snúbenicou Zuzkou majú veľkú radosť z dcérky. Pochválil sa aj fotkou na sociálnej sieti.

 

Dušan Berky alias Šorty je nielen spevák ale aj známy hlas zo slovenského rádia. A najnovšie aj otcom malej Terezky, ktorá sa narodila v ružinovskej nemocnici v Bratislave. Bol pri pôrode a príchod dcérky na svet je pre neho najemotívnejším zážitkom v jeho živote.

Ako sa sám vyznal prostredníctvom Instagramu, jeho partnerka sa stala pre neho najväčšou superhrdinkou a vzdáva hold všetkým ženám, ktoré priviedli na svet dieťatko. “Neuveriteľných pár hodín vyvrcholilo príchodom nového človiečika,” napísal k fotke malej Terezky a nezabudol poďakovať aj mamičke Zuzke: “Ďakujem ti za to, že si tak statočná a silná, a hlavne za to, že si mi dopriala nájsť zmysel života. A to nie sú len prázdne reči. Pôrod je doteraz najsilnejšia vec akú som zažil, a ten pocit keď sa mi ocitla v rukách… To pozná len otec. Kks “otec” to je aké mocné…”

Skutočnosť, že pôrod dcérky bol pre moderátora a speváka naozaj veľmi silný, dokazujú aj jeho ďalšie slová: “To, čo si vytrpí každá žena pred a počas pôrodu je obdivuhodné, a od včera je mojím obľúbeným superhrdinom Zuzka. Dovtedy ním bola moja mama, ktorá dala život mne. Teraz je to aj moja žena, ktorá dala život mojej dcére. Veľká inšpirácia, veľká motivácia. Ďakujem.”

Rodinke srdečne blahoželáme a prajeme veľa zdravia. 🙂

Zdroj/Foto: tvnoviny.sk, Instagram /SortyX