Tento otrasný čin spáchala 34-ročná žena vlastnému dieťatku v susednom Maďarsku v meste Pasztó. Susedov pes vypátral túto ohavnú pravdu, keď svojim majiteľom priniesol hlavičku malého bábätka!

 

Šokujúca vražda sa stala v maďarskej oblasti, kde občania žijú v ťažkých sociálnych problémoch. Mónika H., matka zosnulého dieťatka, krátko po pôrode vykonala otrasný čin, ktorý nemá obdobu. Svojmu čerstvo narodenému dieťatku odrezala hlavičku, ktorú našiel pes zo susedstva a zaniesol domov. Sused Szabolcs Balázs okamžite kontaktoval políciu, ktorá hneď zakročila. Matku muži zákona zadržali a obvinili z vraždy.

“V osade bolo veľa policajtov, ktorí sa vypytovali, ktorá žena mohla dieťa porodiť”, uviedol jeden z obyvateľov pre denník Blikk.

Mónika tento čin spáchala umýselne, keďže tehotenstvo tajila aj pred vlastným mužom Jánosom, s ktorým má tri deti. Dôvodom je podľa zdroja z okolia skutočnosť, že dieťa nebolo jeho. Tehotenstvo sa jej podarilo tajiť, keďže trpí nadváhou.

Zdroj: extra.cz l Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Loriana
Učiteľka, ktorá sa venuje všetkým možným témam, ktoré poskytujú istý odkaz pre spoločnosť. Mamička, ktorá najviac miluje svojho synčeka, a všetko, čo robí, robí iba pre neho. Žena, ktorá si užíva život a všetky jeho radosti..