Behá nám mráz po chrbte! Maria Russkikh zaškrtila svoju 9-ročnú dcéru! K ohavnému skutku ju dohnala vážna diagnóza. Po vražde dcéry vyskočila z okna a chcela ukončiť aj svoj život. Všetko ale dopadlo úplne inak.

29-ročná matka mala ubiť a zaškrtiť dcéru a následne vyskočiť z 8-meho poschodia. Pod oknami ju v snehu našiel svedok, bola nahá a od krvi. Necítila si končatiny. Záchranári ju previezli do nemocnice v Novosibirsku a tamojším lekárom sa podarilo ju zachrániť.

Toľké šťastie, žiaľ, vinou vlastnej matky nemala 9-ročná dcérka, ktorú polícia našla ležať v byte v kaluži krvi. Vyšetrovateľ zistil, že krv na rukách matky sa zhodovala s krvou dcéry. Dievčatko najprv udrela ťažkým predmetom do hlavy a potom uškrtila.

Dôvodom skratu matky bola vážna diagnóza, ktorú psychicky neuniesla. “Nedokážem žiť s tými neznesiteľnými bolesťami hlavy. Odpust mi,” napísala žena, ktorej diagnostikovali rakovinu, v liste na rozlúčku. Na záver mala vraj napísať, že svoju dcéru miluje. Žena má mnohopočetné zlomeniny, je vo vážnom ale stabilizovanom stave. Keď sa zotaví, pôjde rovno do cely.

Zdroj: mirror.co.uk., cas.sk | Foto: mirror.co.uk