Vyšli s pravdou von! Minulý týždeň sa objavili špekulácie, že futbalista Stanislav Lobotka s partnerkou Danielou Nízlovou čakajú prírastok. Dôkazom mali byť fotografie športového portálu, na ktorých v čiernych obtiahnutých šatách bolo vidieť twiinskine bruško.

 

Párik sa k tomu nevyjadril, informáciu nevyvrátili a ani nepotvrdili. Dohadom je ale koniec a pre topky.sk sa Daniela vyjadrila, že správa je pravdivá: „Áno, je to pravda, čakáme bábätko. Máme obrovskú radosť.”

Pri pohľade na štíhlu Danielu sa zdá, že je niekde v začiatkoch tehotenstva, no pravdou je, že termín narodenia je už v januári. Pár preto rieši aj otázku budúcnosti a vyzerá to tak, že Daniela na nejaký čas zavesí spev na klinec. Jej sestra Veronika bude vystupovať sólo a tehotná Daniela zrejme bude viac času tráviť po boku partnera Stana Lobotku. Ten momentálne hrá v španielskom tíme Celta Vigo.

Ako prezradila, vzťah so Stanom posunuli na vyššiu úroveň, dôkazom je aj samotné tehotenstvo. Zdá sa, že ide naozaj o spevácky “babyboom”, pretože po Mirke Partlovej a Dominike Morávkovej je to ďalšia slovenská speváčka, ktorá sa teší na prírastok. Ich kolegyňa Anita Soul sa pred pár dňami tiež stala maminou.

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram / Stanislav Lobotka, Facebook /Daniela Nízlová