Určite si spomínate na telenovelu Skrytá vášeň. Zasiahla srdcia mnohých žien, ale niet divu, keď tam hrali takí pekní herci. Ktorý sa páčil najviac vám, divoký Juan, nebojácny Oscar či modrooký Franco? Jeden z nich sa zmenil na nepoznanie, čo poviete pristane mu zmena?

 

Najviac zo všetkých hercov sa zmenil práve známy herec Michel Brown (41), ktorý stvárnil najmladšieho z bratov Reyesových.

Najprv svojich fanúšikov prekvapil zmenou farby vlasov, kedy sa zmenil na blondiaka. Čo poviete pristalo mu to viac s tmavými či svetlými vlasmi?

Dych vyrazil fanúšikom svojim posledným rozhodnutím. Oficiálne má hlavu hladkú ako koleno. Toto rozhodnutie nebol najlepší nápad, či?

Zdroj: doma.markiza.sk | Foto: Instagram / Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)