Najvlasatejšie dieťa Veľkej Británie si všimli médiá už keď mal chlapček osem týždňov. Malý Cox-Noon pripomínal svojimi vláskami medvedíka. Teraz má už 15 mesiacov. Čo myslíte, zmenil sa jeho výzor tak rapídne, že medvedíka už neuvídíte?

 

Nuž áno, jeho matka Chelsey spočiatku vnímala jeho vlasy ako dar. Pútali veľkú pozornosť, vždy keď s ním išla na prechádzky ich zastavovali ľudia a neverili, že v jeho veku má také husté kadere!

Zatiaľ, čo iné deti v jeho veku nepoznajú vôbec nožnice či kaderníka, Cox už toho svojho navštevuje pravidelne. Má za sebou 7 úprav vlasov, no mamička Chelsey tiež priznala, že jeho husté vlasy už skôr berie ako prekliatie.

Sú nepoddajné, nedá sa s nimi vytvoriť žiaden účes, rastú príliš rýchlo a dokonca ich prirovnala ku kobercu! Chlapček sa troška zmenil vďaka úpravám, no stále je rozkošný s hustými kučeravými vlasmi. 🙂

Zdroj: spuntik.zoznsm.sk / Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)