Obľúbený markizácky pár Andrea a Števo Šprochovci sú rodičmi 7-ročnej dcérky Emky a takmer tri týždne aj nového člena rodiny, maličkého Števka. 39-ročná dvojnásobná mamička obdobie v čase koronavírusu prežila už doma na materskej dovolenke a o svojich dňoch pred pôrodom informovala aj prostredníctvom sociálnych sieti.

Malý Števko, ktorý dostal meno po svojom tatinkovi, je už približne tri týždne na tomto svete a jeho mamina sa prvýkrát od jeho narodenia ozvala na Instagrame pri príležitosti Dňa matiek. Zverila sa so svojimi pocitmi z pôrodu v týchto ťažších časoch. Keďže Andrea, rovnako ako aj iné mamičky od polovice marca, rodila v období korony, určite to bolo náročnejšie.

“Števko je na svete takmer tri týždne. Narodil sa v čase, keď je kvôli korone všetko náročnejšie. Bola to skúška aj pre mňa. Dnes sa nehanbím povedať, že som na nás hrdá. Zvládli sme to spolu. Krásny deň všetkým maminám, lebo mamy vedia aj hory prenášať, užívajme si svoje deti,” napísala markizáčka a pridala aj milý záber s maličkou nôžkou čerstvého prírastku. Celej rodinke želáme hlavne veľa zdravia a nech im malý drobec robí len radosť.

Zdroj/Foto: Instagram /Andrea Šprochová